0
0 تومان جمع کل:
ثبت سفارش


0
  0 تومان جمع کل:
  ثبت سفارش


  گروه محصولات

  

  مسئولیت های اجتماعی

  "مهمونی" در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی خود درصدی از درآمد خود را در قالب تهیه "بسته های مهربانی" که شامل ارزاق , بسته های لوازم التحریر , بسته های مناسبتی و ... می باشد , از طریق موسسات خیریه به افراد نیازمند اهدا می کند. در همین راستا تفاهم نامه هایی با موسسات خیریه معتبر منعقد شده است. همچنین افراد , شرکتها و سازمانهایی که تمایل دارند از این بستر جهت انجام مسئولیتهای اجتماعی خود استفاده نمایند می توانند در این امر با مهمونی مشارکت نمایند .

  "مهمونی" همواره سعی نموده تا بسته بندی های خود را سازگار با محیط زیست نماید , در همین راستا بسته بندی های جدیدی را طراحی نموده که در آن از حداقل پلاستیک استفاده شده است .

  "مهمونی" همواره سعی نموده تا با خرید مستقیم از تولید کنندگان و کارخانه ها کالا را با کمترین سربار به مصرف کنندگان نهایی برساند تا با اینکار به اقتصاد خانواده ها کمک نماید.

  بدلیل ماهیت فروشگاه مهمونی که کالاها را با قیمت عمده فروشی ارائه می دهد, بسیاری از خرید های خانوار بصورت تجمیعی و عمده انجــام می شود که این امر باعث کاهش تعداد خرید ماهیانه و در نتیجه کاهش تعداد تردد مورد نیاز جهت ارسال بسته ها می شود. طبیعتا این امر در دراز مدت می تواند در حفظ محیط زیست موثر باشد.