0
0 تومان جمع کل:
ثبت سفارش


0
  0 تومان جمع کل:
  ثبت سفارش


  گروه محصولات

    درباره مهمونی

  در "مهمونی" همه کالاها با قیمت عمده فروشی و بنکداری بازار تهران عرضه می شوند , با این تفاوت که ما بدون تغییر قیمت امکان خرید جزئی کالا را فراهم کرده ایم . قیمتهای "مهمونی" بصورت آنلاین از یکی از بزرگترین بنکداری های عمده فروشی خیابان مولوی بروز می شوند و پس از ثبت سفارش شما بصورت مستقیم به سیستم فروش بنکداری ارسال می گردند و پس از جمع آوری برای شما ارسال می شود . با مقایسه قیمت کالاها با سایر فروشگاه ها متوجه خواهید شد که همه کالا های ما بین 10 تا 60 در صد حتی از قیمتهای تخفیف خورده آنها پایین تر است که دلیل آن تفاوت همیشگی قیمت عمده فروشی (توزیع) و خرده فروشی کالا هاست. اکثر سوپر مارکت ها فقط روی برخی کالاها تخفیف اعمال می کنند تا با تبلیغات مشتری را جذب نمایند و مشتری ناچار بقیه کالاهای بدون تخفبف را هم بدلیل نیاز خریداری می نماید و در مجموع تخفیف کمی بر روی کل خرید اعمال می گردد. اما در "مهمونی " ما تخفیف نمی دهیم ! بلکه همیشه قیمت کالاها به قیمت عمده فروشی و کمتر از قیمت فروشگاه های دیگر است , چون شما هزینه های سربار توزیع و انبارداری خرده فروشی ها را پرداخت نمی کنید. پس با پیوستن به "مهمونی" هزینه های خرید خانوار خود را بصورت همیشگی , ده ها درصد کاهش دهید.

  ارزش های مهمونی برای مشتریان

  ارزش پیشنهادی مهمونی برای مشتریان , عرضه کالاها با قیمت عمده فروشی در بازار می باشد. بدین ترتیب مشتریان با خرید مستقیم از بازار هزینه های سربار انبار داری در خرده فروشی را که رقم قابل توجهی می باشد پرداخت نمی کنند. مهمونی راه حلی دائمی برای مشتریانی است که به اقتصاد خانواده اهمیت می دهند .

  تضمن کیفیت محصولات توسط مهمونی

  بدلیل عرضه مستقیم محصولات از عمده فروشی , مهمونی قطعا نمی تواند همه برندهای موجود در بازار از یک محصول را تامین کند ,اما تلاش ما این است همواره برترین و با کیفیت ترین برند ها از هر محصول را در سبد محصولات خود داشته باشیم تا مشتریان با خیالی راحت و با اطمینان از کیفیت , خرید خود را انجام دهند.

  مجوزها و تاییدیه ها

  مهمونی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارات صمت می باشد . ضمنا مهمونی عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی بوده و نیز دارای جواز کسب از در گاه ملی مجوز های کشوری است .