درباره ما

با ابتکاری جدید در "مهمونی" همه کالاها با قیمت عمده فروشی و بنکداری بازار تهران عرضه می شوند , با این تفاوت که ما بدون تغییر قیمت امکان خرید جزئی کالا را فراهم کرده ایم .
قیمتهای "مهمونی" بصورت آنلاین از یکی از بزرگترین بنکداری های عمده فروشی خیابان مولوی بروز می شوند و پس از ثبت سفارش شما بصورت مستقیم به سیستم فروش بنکداری ارسال می گردند و پس از جمع آوری برای شما ارسال می شود .

با مقایسه قیمت کالاها با سایر فروشگاه ها متوجه خواهید شد که همه کالا های ما بین 10 تا 60 در صد حتی از قیمتهای تخفیف خورده آنها پایین تر هاستند که دلیل آن تفاوت همیشگی قیمت عمده فروشی (توزیع) و خرده فروشی کالا هاست.

اکثر سوپر مارکت ها فقط روی برخی کالاها تخفیف اعمال می کنند تا با تبلیغات مشتری را جذب نمایند و مشتری ناچار  بقیه کالاهای بدون تخفبف را هم بدلیل نیاز خریداری می نماید و در مجموع تخفیف کمی بر روی کل خرید اعمال می گردد. اما در "مهمونی " ما تخفیف نمی دهیم بلکه همیشه قیمت کالاها به قیمت عمده فروشی و کمتر از قیمت فروشگاه های دیگر است , چون شما هزینه های سربار توزیع و انبارداری خرده فروشی ها را پرداخت نمی کنید.

پس با پیوستن به "مهمونی" هزینه های خرید خانوار خود را بصورت همیشگی , ده ها درصد کاهش دهید.

Instagram